Redmond Beşiktaş’a Veda Etti

ANA SAYFAHABERLER → Redmond Beşiktaş’a Veda Etti

Redmond Beşiktaş’a Veda Etti

Redmond Beşiktaş’a Veda Etti

Beşiktaş’ın geçtiğimiz sezonun başında Southampton’dan kiralık olarak kadrosuna kattığı İngiliz kanat oyuncusu Nathan Redmond, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Beşiktaş’a veda etti.

Siyah beyazlı formayı toplam 28 kez giyen Redmond, bu süreçte 6 gol atıp 6 da asist kaydetmişti. 29 yaşındaki İngiliz oyuncu, Southampton ile olan sözleşmesinin de sona ermesiyle serbest oyuncu statüsünde kaldı.

“Zor Bir Karar”

Nathan Redmond, Beşiktaş’tan ayrılığını “Güzel Beşiktaş taraftarına” başlığıyla yayımladığı sosyal medya paylaşımıyla duyurdu:

“Geldiğim ilk günden beri bana sadece sevgi ve destek gösterdiniz. Vodafone Park’taki akşamlar, derbi akşamları ve tüm diğer birlikte yaşadığımız anlarda - zor dönemlerde de harika dönemlerde de - siz her zaman en muhteşem ve en gürültülü desteği verdiniz ve benim sizlerin dünyadaki en iyi taraftarlar olduğunuzu fark etmemi sağladınız!”

“Benim ve ailem için oraya geri dönmeyecek ve bu sene siyah beyaz formayı giymeyecek olmak zor bir karar ama orada sizlerle geçirdiğim bir sezon için ve birlikte oluşturduğumuz gerçekten özel anılar ve hikayemiz için hayat boyu sizlere şükran duyacağım.”

“Gelecekte her zaman takımı takip ediyor olacağım. Size bundan sonrası için şansların en güzelini diliyorum.”

“Bu bir elveda değil, bu bir “görüşmek üzere.”

“Sonsuz sevgilerimle, Nathan.”