10:28 - 11 Ağustos 2020

Ödüller

SEZON ŞAMPİYONUNA 1 ADET KIA STONIC

1. Genel puan tablosunda 2019-20 sezonunu ilk sırada tamamlayan kullanıcı Kia Stonic kazanmaya hak kazanacaktır.

2. Kazanılan hak nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

3. Kazanan kişinin ilanı TFF Süper Lig 2019-20 sezonunun bitimini takip eden hafta Sosyal Lig web sitesinde (http://www.sosyallig.com) yapılacaktır.

4. 34. hafta son maçın oynanması ile Süper Lig 2019-20 sezonu sona erecektir. Fikstürün bitiş tarihi olan 26 Temmuz Pazar gününü takiben Sosyal Lig puanları yüklenecek ve tüm yılın puanları hesaplanarak 30 Temmuz Perşembe ilk sırada yer alan kullanıcı açıklanacaktır. 1-7 Ağustos tarihleri arasında kazanan kullanıcı ile iletişime geçilecektir. İletişim bilgileri hatası nedeni ile ulaşılamayan kullanıcı haklarını 7 Ağustos gün sonu saat 18.00 itibari ile kaybedecektir. 8 Ağustos’ta sıralamada bir altta bulunan kişiler aranmaya başlanacaktır.

5. Sosyal Lig Fantezi futbol oyununun fikri ve mülkiyet hakları sahibi Petrolig ve/ve ya oyunun isim sponsoru Petrol Ofisi’nin kontrolünün dışında meydana gelen ve mücbir sebep sayılacak sebeplerle ya da piyasadaki ekonomik şartların elverişsiz olması sebebiyle oyunun sezon bitiminden önce son erdirilmesi durumunda, oyunun sona erdirileceği tarihe kadar olan haftalık ödüller sahiplerine verilir. Sezon sonu ödülü ise, oyunun sona ereceğinin ilan edildiği haftanın son günü itibariyle tüm yılın puanları hesaplanarak 3 gün içerisinde ilk 3 sırada yer alan oyuncular açıklanarak ödüller sahiplerine verilir. (Örnek, herhangi bir sebeple, oyunun sona erdiği 1 Nisan 2019 Pazartesi günü ilan edilirse, 4 Nisan’a kadar tüm yılın puanları hesaplanır ve ilk 3 açıklanır.).

6. Organizasyon bu kapsamda sunduğu hizmet ve ödülleri değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar.

7. Aracın ÖTV ve KDV hariç vergileri kanun gereği talihli tarafından karşılanacaktır.

8. Ödülü kazanmak için 18 yaşını doldurmuş olma şartı bulunmaktadır. 18 yaşını doldurmayan kullanıcının ödül hakkı iptal edilir ve sonraki kullanıcıya geçer.

9. Ödüle hak kazanmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. Bu şartları taşımayan kullanıcının ödül hakkı iptal edilir ve sonraki kullanıcıya geçer.

10. Ödül olarak verilecek olan Kia Stonic, pandemi sebebiyle Ağustos ayı içerisinde Petrol Ofisi Genel Müdürlüğü’nden kazanan kişiye teslim edilecektir. (Adres: Ünalan, Libadiye Cad. No: 82-F 34700, EMAAR Square, Üsküdar/ Istanbul)

11. Ödül olrak verilecek Kia Stonic’in özellikleri 2019 model Elegance (Design Pack), 7 inç multimedya sistemi, geri görüş kamerası, Apple Carplay ve Android Auto desteği, deri koltuk, 17 inç alüminyum jant ve çift renkli tavandır.

SEZON SONU GENEL KLASMAN YAKIT ÖDÜLLERİ

1. Sezon sonunda genel klasman sıralamasında 2. ve 51. sıra aralığını paylaşan Sosyal Lig kullanıcıları 1000 TL, sonraki 50 kişi (52. – 101.) 500 TL, sonraki 300 kişi (102.- 401.) ise 250 TL değerinde akaryakıt kazanıyor! Sezon sonu yakıt ödüllerinin kazananlara teslim edilmesi prosedürlerinde haftalık yakıt ödüllerinde geçerli olan kurallar geçerli olacaktır.

2. Yakıt ödülleri sezon bitiş tarihi olarak 26 Temmuz fikstür haftasını takip eden 3 Ağustos haftası kullanıcıların uygulamada tanımlı Positive Card’larına yüklenecektir. Positive Card’ı olmayan kullanıcıların 17 Ağustos tarihine kadar Positive Card çıkartmaları ve uygulamada tanımlamaları gerekmektedir.

3. 17 Ağustos tarihine kadar kart tanımlama işlemi yapmayan kullanıcılar ödül haklarını kaybeder.

4. Kazanılan yakıt ödülleri Positive Card’a yükleme yapılan tarihten itibaren 1 sene içerisinde kullanılmalıdır.

5. 18 yaş altındaki kazananların ödülü alabilmeleri için ebeveyn onayı gerekmektedir.

HAFTALIK ÖDÜLLER

Her hafta 100 kişiye Petrol Ofisi’nden 250 TL değerinde akaryakıt!

1. Haftalık sıralamada 2. ve 101. sıra aralığını paylaşarak yakıt kazanan kullanıcıların hediyeleri oyun içinde tanımlı Positive Card’a yüklenerek yapılır.

2. Sisteme Positive Card tanımlaması yapmamış olan kullanıcılar 2. ve 101. Sıra aralığında yer aldıkları haftadan bir sonra gelen hafta içerisinde (14 gün içerisinde) Positive Card tanımlama işlemlerini yaparlarsa yakıt hediyesini almaya hak kazanırlar. Bu sürenin aşılması durumunda hak edilmiş olan yakıt hediyesi iptal edilecektir. Yakıt hediyesi kazanımlarına dair Positive Card yüklemeleri 2. ve 101. Sıra aralığında yer alınan haftayı takip eden ikinci hafta içerisinde yapılacaktır. (Örneğin, 13. Lig haftasının sonunda dereceye giren bir kullanıcının yakıt hediyesi 15.Lig haftası içerisinde yapılacaktır.)s

3. Kazanılan yakıt ödüllerinin Positive Card’a yükleme yapılan tarihten itibaren 1 sene içerisinde kullanılmalıdır.

4. 18 yaş altındaki kazananların ödülü alabilmeleri için ebeveyn onayı gerekmektedir.

Haftanın şampiyonuna 1 adet Samsung S10 cep telefonu!

1. Haftalık puan sıralamasında 1. olan Sosyal Lig kullanıcısı Samsung S10 cep telefonu kazanacaktır.

2. 1. olan kullanıcı uygulamaya girdiğinde kendisine bir kod gönderilecektir. Kullanıcının bu kodu Sosyal Lig sosyal medya hesaplarına iletmesi gerekmektedir. İletilen kod sonrası kullanıcıdan adres bilgileri alınacak ve ödülü adresine kargo ile teslim edilecektir.

3. Ödül kazanılan hafta itibariyle 14 iş günü içerisinde kod ile dönüş yapmayan kullanıcıların ödül hakkı iptal edilecektir.

4. 18 yaş altındaki kazananların ödülü alabilmeleri için ebeveyn onayı gerekmektedir.

POSITIVE CARD ENTEGRASYONU VE YAKIT BONUSU

Petrol Ofisi Positive Card Entegrasyonu

Petrol Ofisi istasyonlarından ücretsiz olarak alınabilen Positive Card’ı aktive edip oyun içerisinde tanımladığınızda 10.000.000 € ek bütçe kazanabilirsiniz. Bu bütçe baz bütçeye eklenmiş sayılır ve Positive Card entegrasyonu devam ettiği sürece haftalık bütçenize yansıtılır.

Positive Card Yakıt Alımı

Oyunda tanımlı Positive Card ile yapacağınız yakıt alımları, ilgili lig haftası içerisinde bütçenize ek olarak yansıtılır. Her 10 TL’lik yakıt alışverişiniz için 500.000 € ek bütçe elde edersiniz. Bu bütçe sadece içinde bulunulan lig haftasında geçerlidir. Bir lig haftası içinde en fazla 400 TL’lik yakıt alışverişi karşılığında 20.000.000 € haftalık ek bütçe kazanılabilirsiniz. Yakıt alımlarınızdan kazanacağınız ek bütçe kart eşleştirmesi yapıldıktan sonraki yakıt satın alımlarıyla birlikte aktif olacaktır. Örneğin, Salı günü kart tanımlaması yaptığınızda, Pazartesi günü yapmış olduğunuz yakıt alımından ek transfer bütçesi kazanamazsınız. Yakıt alışverişlerinden kazanılan ek bütçe her lig haftasında sıfırlanır. (Süper Lig’e ara verilen milli maç haftaları vb. dönemlerde lig haftası 1 haftadan daha uzun olabilir. Bu durumda lig haftası başlayana kadar yaptığınız yakıt alışverişleri ek bütçe olarak kullanılabilecektir. Limit her durumda 20.000.000 €’dur.) Günlük yakıt alışverişlerinizden kazandığınız ek bütçe her zaman anında Sosyal Lig gelirlerinize yansır. Ayrıca, Sosyal Lig’e tanımlı Positive Card’larla yapılan alışverişler, daha sonraki yakıt alımlarınızda kullanılmak üzere 2 kat daha fazla Positive yakıt puanı kazandırır. Üstelik, indirim kartlarıyla gerçekleştirilen yakıt alışverişleri de filtreye takılmadan otomatik olarak yansıtılacaktır. Ancak satış anında indirim özelliği taşıyan kartlarda istasyonlarda daha sonraki satın alımlarda kullanmak üzere yakıt puan birikmemektedir.

DEVLER LİGİ EURO 2020 ÖDÜL VE KOŞULLARI

Petrol Ofisi Sosyal Lig’in bir diğer sürprizi de oyuna dâhil olan ünlü spor yazarları!

Merve Toy, Okay Karacan, Ceyla Büyükuzun, Emek Ege, Mehmet Ayan ve Uğur Karakullukçu yeni sezonda Petrol Ofisi Sosyal Lig’de kendi takımlarını kurarak kıyasıya yarışıyorlar. Üstelik spor yazarlarının arasındaki bu rekabet de sana kazandırıyor. Nasıl mı? Favori spor yazarının ligine katılarak hem ondan tüyolar alma fırsatı hem de yeni rozetler ve ekstra puan kazanma şansı seni bekliyor. Devler Ligi, Sosyal Lig oyununun içerisinde yer alan Devler Ligi’nde seçtiğin spor yazarı o hafta, haftanın birincisi olursa aşağıdaki fayda ve ödülleri kazanabilirsin.

*Haftanın birincisi olan spor yazarının ekibine katılan oyuncular Devler Ligi Rozeti kazanır.

*Devler Ligi Rozeti, sene sonunda yapılacak Euro 2020 çekilişine 5 katılım hakkı, 10 genel klasman puanı ve bir sonraki lig haftası için geçerli ekstra 7,500,000 € transfer bütçesi kazandırır.

*Her Devler Ligi tercihi için Euro 2020 çekilişine 1 katılım hakkı elde edilir.

*Haftalık çekiliş katılım haklarının kazanılması için yazar seçimlerinin güncellenmesi gerekmektedir.

*Devler Ligi’ne katılmak zorunlu değildir.

*Devler Ligi’ne katıldığında yarıştığın diğer liglerden ayrılmak zorunda değilsin.

*Spor yazarları kadrolarını her lig haftası öncesinde Perşembe 23:59’a kadar güncellemiş olacaktır. Ancak sakatlık, tedbirli ceza gibi durumlardan dolayı haftanın ilk maçı başlayana kadar kadrolarında değişikliğe gidebilirler.

*Kadro güncellemelerinin yapıldığı süre boyunca istediğin spor yazarının ekibine katılabilir, katıldığın ekibi o hafta ilk lig maçı başlayana kadar değiştirebilirsin.

*Devler Ligi’nin kurgusu, ödülün belirlenmesi ve sağlanması münhasıran Petrolig Dijital ve Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketi (“Petrolig”) tarafından gerçekleştirilecektir. Petrolig ; duyurduğu ödülü ve kapsamını, Devler Ligi kurgusunu, yapısını ve koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Petrolig, ayrıca herhangi bir sebep göstermek zorunda kalmaksızın dilediği zaman Devler Ligi kurgusunu ve ödül sürecini durdurma, sona erdirme veya süresini değiştirme hakkına sahiptir. Bu durumda, kullanıcılar hiçbir hak talebinde bulunamayacaklarını şimdiden kabul ve beyan etmişlerdir.

*Spor yazarlarının haftalık kadro puanlarında eşitlik olması durumunda Petrol Ofisi Sosyal Lig genel kurallarında geçerli olan sıralama koşulları göz önünde bulundurularak haftanın birincisi belirlenir:

Bu kurallar kapsamındaki sıralama koşulları aşağıdaki şekildedir.

  • Kadronun daha düşük bütçe ile kurulmuş olması.
  • Kadronun daha erken oluşturulmuş olması.
  • Kullanıcının üyelik tarihi.

*Devler Ligi Oyun Kuralları ile ilgili yukarıda yer almayan hususlarda Petrol Ofisi Sosyal Lig genel oyun kuralları geçerlidir.

Euro 2020 Çekiliş Süreci

Euro 2020 çekiliş sonuçları, Süper Lig’in 34. hafta son maçını takiben 29 Temmuz 2020 tarihinde açıklanacaktır. Kazanan ve yedek talihliler, Sosyal Lig web sitesinden (www.sosyallig.com) duyurulacaktır. Çekiliş sonucu kazanan 2 kullanıcıyla 29 Temmuz - 4 Ağustos tarihleri arasında iletişime geçilecektir. İletişim bilgileri hatası nedeni ile ulaşılamayan veya gelmeyeceğini bildiren kazananlar, haklarını 4 Ağustos gün sonu saat 18.00 itibari ile kaybedecektir. Çekilişe katılan her kullanıcı bu durumu bilmekte ve kabul etmektedir. 5 Ağustos’ta çekilişin yedek listesinden sırayla bir altta bulunan kişiler aranmaya başlanacaktır.

*Çekiliş sonunda kazanan kullanıcılar, 2021’deki EURO 2020 turnuvası için 2 gece 3 günlük bir Londra seyahatine hak kazanacaktır.

*Kazanan kullanıcıların maç bileti, ekonomi sınıfı İstanbul çıkışlı gidiş-dönüş uçak bileti, konaklama, seyahat sigortası, Londra’daki diğer ulaşım masrafları organizasyona aittir. Pasaport, pasaport işlemleri, yurtdışı çıkış harcı, vize, şahsi harcamalar, programa dahil olmayan ekstra hizmetler ve ikamet ettiği şehirden İstanbul’a ulaşım maliyetleri ise kazanan şahıslara aittir. Seyahat öncesinde ve seyahat sırasında sorumluluğu organizasyona ait olmayan herhangi bir sorunda (doğal afet, vize alınamaması, hastalık, kaza, uçağın kaçırılması, ülkede oluşan politik sorunlar vb. her türlü beklenmedik hal ile mücbir sebep hallerinde) şirket sorumlu tutulamaz ve kişi herhangi bir tazminat talebinde bulunamaz.

*Geçerli pasaport ve UK vizesi için gerekli işlemler talihlinin sorumluluğundadır.

*Kazanılan hak tek kişiliktir, nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, tarih değişikliği talep edilemez, hediyenin parasal karşılığı istenemez.

*Organizasyon bu kapsamda sunduğu hizmet ve ödülleri değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar.

İşbu çekilişin her türlü aşaması münhasıran Petrolig tarafından gerçekleştirilecektir.