ÖDÜLLER

ANA SAYFA → ÖDÜLLER

ÖDÜL DETAYLARI

Sezon sonu ilk üçe 3 Kia otomobil
Sezon sonu ilk üçe 3 Kia otomobil

1. 2022-23 sezonunda şampiyon kullanıcı Kia Stonic, 2. sırada yer alan kullanıcı Kia Rio ve 3. sırada yer alan kullanıcı Kia Picanto ödülüne hak kazanacaktır.

2. Kazanılan hak nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

3. Kazanan kişinin ilanı, TFF Süper Lig 2022-23 sezonunun bitimini takip eden hafta Sosyal Lig sosyal medya hesaplarından yapılacaktır.

4. 38. hafta son maçın oynanması ile Süper Lig 2022-23 sezonu sona erecektir. Fikstürün bitiş tarihi itibariyle bitiş tarihini takiben Sosyal Lig puanları yüklenecek ve tüm yılın puanları hesaplanarak bitiş tarihinden sonraki 4 gün içinde ilk 3 sırada yer alan kullanıcı açıklanacaktır. Sonuçların açıklandığı tarihten 2 gün sonra kazanan kullanıcılar ile iletişime geçilecektir. İletişim bilgileri hatası nedeni ile ulaşılamayan kullanıcılar, iletişime geçilen tarihten itibaren 1 hafta sonra haklarını kaybedecektir. Ertesi günden itibaren sıralamada bir altta bulunan kişiler aranmaya başlanacaktır.

5. Sosyal Lig fantezi futbol oyununun fikri ve mülkiyet hakları sahibi Petrolig ve/veya oyunun isim sponsoru Petrol Ofisi’nin kontrolünün dışında meydana gelen ve mücbir sebep sayılacak sebeplerle ya da piyasadaki ekonomik şartların elverişsiz olması sebebiyle oyunun sezon bitiminden önce son erdirilmesi durumunda, oyunun sona erdirileceği tarihe kadar olan haftalık ödüller sahiplerine verilir. Sezon sonu ödülü ise oyunun sona ereceğinin ilan edildiği haftanın son günü itibariyle tüm yılın puanları hesaplanarak 3 gün içerisinde dereceye giren oyuncular açıklanarak ödüller sahiplerine verilir. (Örnek, herhangi bir sebeple, oyunun sona erdiği, 1 Nisan 2023 tarihinde ilan edilirse, 1 Nisan’a kadar tüm yılın puanları hesaplanır ve dereceye girenler açıklanır.).

6. Organizasyon bu kapsamda sunduğu hizmet ve ödülleri değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar.

7. Aracın ÖTV ve KDV hariç vergileri kanun gereği talihli tarafından karşılanacaktır.

8. Ödülü kazanmak için 18 yaşını doldurmuş olma şartı bulunmaktadır. 18 yaşını doldurmayan kullanıcının ödül hakkı iptal edilir ve sonraki kullanıcıya geçer.

9. Kullanıcı birden fazla araç kazanamaz. Ödül hakkı bir sonraki sırada yer alan kullanıcıya geçer.

10. Ödüle hak kazanmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. Bu şartları taşımayan kullanıcının ödül hakkı iptal edilir ve sonraki kullanıcıya geçer.

11. Ödül olarak verilecek olan Kia Stonic, Kia Rio ve Kia Picanto lig bitimi itibariyle Petrol Ofisi Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen bir yerde kazanan kişiye teslim edilecektir. (Adres: Ünalan, Libadiye Cad. No: 82-F 34700, EMAAR Square, Üsküdar/ Istanbul)

Sezon sonu genel klasman ödülleri
Sezon sonu genel klasman ödülleri

Genel Klasman ilk 100’üne Hepsiburada Çeki!               

1. Sezon sonu genel klasmanda 4. ve 5. sırayı alan kullanıcılar 10.000 TL, sonraki 5 kullanıcı (6. ve 10. sıra aralığı) 5.000 TL, sonraki 90 kullanıcı (11. ve 100. sıra aralığı) 1.000 TL değerinde Hepsiburada hediye çekinin sahibi olacaktır.

2. Hediye çeki kodları, kesin sonuçlar açıklandıktan sonra kazananların Sosyal Lig’de kayıtlı mail adreslerine gönderilecektir.

3. Hepsiburada çeklerinin geçerlilik süresi 1 senedir. Çekler, altın ve ziynet ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir.

4. Kesin sonuçların açıklandığı tarihin devamındaki 14 iş günü içinde profil bilgileri eksik veya güncel olmayan kazananların ödül hakkı iptal edilecektir.

5. 18 yaş altındaki kazananların ödülü alabilmeleri için ebeveyn onayı gerekmektedir.

Haftalık ödüller
Haftalık ödüller

Haftanın şampiyonuna 1 adet PlayStation 5 ve FIFA!

1. Haftalık puan sıralamasında 1. olan Sosyal Lig kullanıcısı PlayStation 5 ve bu konsolda oynanabilen FIFA oyununu kazanacaktır.

2. 1. olan kullanıcı uygulamadaki profilim bölümüne yönlendirilmektedir. Profildeki bilgilerin eksiksiz doldurması gerekmektedir. Kullanıcının ödül süreci bilgilerini doldurmasıyla başlayacaktır. PlayStation 5 ve FIFA ödülü adresine kargo ile teslim edilecektir.

3. Ödül kazanılan hafta itibariyle 14 iş günü içerisinde bilgilerini girmeyen kullanıcıların ödül hakkı iptal edilecektir.

4. 18 yaş altındaki kazananların ödülü alabilmeleri için ebeveyn onayı gerekmektedir.

Her hafta 100 kişiye Petrol Ofisi’nden 400 TL değerinde akaryakıt!

Sezon boyunca dağıtılacak yakıt ödüllerinin toplamı 1,5 milyon TL değerinde olacaktır.

1. Haftalık sıralamada 2. ve 101. sıra aralığını paylaşarak yakıt kazanan kullanıcıların hediyeleri Petrol Ofisi Mobil’e kayıtlı ve Sosyal Lig’e tanımlanmış Positive Card numaralarına yüklenerek yapılır.

2. Sisteme Positive Card numarasını tanımlamamış kullanıcılar 2. ve 101. sıra aralığında yer aldıkları haftadan bir sonra gelen hafta içerisinde (14 gün içerisinde) Positive Card tanımlama işlemlerini yaparlarsa yakıt hediyesini almaya hak kazanırlar. Bu sürenin aşılması durumunda hak edilmiş olan yakıt hediyesi iptal edilecektir. Yakıt hediyesi kazanımlarına dair Positive Card yüklemeleri 2. ve 101. sıra aralığında yer alınan haftayı takip eden ikinci hafta içerisinde yapılacaktır. (Örneğin, 13. Lig haftasının sonunda dereceye giren bir kullanıcının yakıt hediyesi 15.Lig haftası içerisinde yapılacaktır.)

3. Kazanılan yakıt ödülleri Positive Card numaralarına yüklendiği tarihten itibaren 1 sene içerisinde kullanılmalıdır.

4. 18 yaş altındaki kazananların ödülü alabilmeleri için ebeveyn onayı gerekmektedir.

Turnuva Ödülleri
Turnuva Ödülleri

Turnuva şampiyonuna iPhone 13 ve 20 kişiye 1.000 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki!

Sezon boyunca düzenlenecek 7 turnuva aşağıdaki maç haftalarını kapsayacaktır. Turnuvalar 4 maç haftası boyunca sürer. Gerekli durumlarda turnuva dönemleri değişebilir. Böyle bir durumda gerekli duyuru Sosyal Lig kanalları aracılığıyla yapılacaktır.

TURNUVA 1: 9-10-11-12
TURNUVA 2: 15-16-17-18
TURNUVA 3: 19-20-21-22
TURNUVA 4: 23-24-25-26
TURNUVA 5: 27-28-29-30
TURNUVA 6: 31-32-33-34
TURNUVA 7: 35-36-37-38

1. Kadro kuran her kullanıcı otomatik olarak turnuvaya katılır.

2. 4 maç haftası boyunca turnuvada en çok puan toplayan kullanıcı şampiyon olur ve iPhone 13’e hak kazanır. Sonraki 20 kullanıcı ise 1.000 TL değerinde Hepsiburada.com çekinin sahibi olur.

3. Turnuvanın kesin sonuçları oyun ve sosyal medyadan açıklandıktan sonra ödül süreci başlar.

4. Turnuva şampiyonları oyundaki profilim bölümüne yönlendirilmektedir. Profildeki bilgilerin eksiksiz doldurması gerekmektedir. Kullanıcının ödül süreci bilgilerini doldurmasıyla başlayacaktır. iPhone 13 ödülü ilgili adreslere kargo ile teslim edilecektir.

5. Ödül kazanılan hafta itibariyle 14 iş günü içerisinde bilgilerini girmeyen kullanıcıların ödül hakkı iptal edilecektir.

6. 18 yaş altındaki kazananların ödülü alabilmeleri için ebeveyn onayı gerekmektedir.

7. Her turnuvada 1.’lerden sonraki 20 oyuncu 1.000 TL değerinde Hepsiburada çekinin sahibi olacaktır. Dijital kodlar kayıtlı mail adresleri ya da telefon numaraları üzerinden kazananlarla iletişime geçilerek teslim edilecektir.

8. Turnuva kurgusu, ödülün belirlenmesi ve sağlanması münhasıran Petrolig Dijital ve Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketi (“Petrolig”) tarafından gerçekleştirilecektir. Petrolig ; duyurduğu ödülü ve kapsamını, Turnuva kurgusunu, yapısını ve koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Petrolig, ayrıca herhangi bir sebep göstermek zorunda kalmaksızın dilediği zaman Turnuva kurgusunu ve ödül sürecini durdurma, sona erdirme veya süresini değiştirme hakkına sahiptir. Bu durumda, kullanıcılar hiçbir hak talebinde bulunamayacaklarını şimdiden kabul ve beyan etmişlerdir.

9. Apple Inc.’ın bu yarışmanın sponsoru olmadığını; yarışmadan sorumlu olmayacağını ve yarışmacılara karşı herhangi bir sorumluluğu bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt ederiz.

Positive Card entegrasyonu
Positive Card entegrasyonu

Petrol Ofisi Bütçesi

Petrol Ofisi Mobil’de kaydedilmiş plakanın oyundaki hesaba tanımlamak 5.000.000 € ek bütçe için hak kazandırır. Bu bütçe, tanımlı kart/plaka üzerinden yakıt alımıyla birlikte baz bütçeye eklenir ve Positive Card/plaka entegrasyonu devam ettiği sürece haftalık bütçeye yansıtılır.

Positive Card Yakıt Alımı

Oyunda tanımlı Positive Card/plaka ile yapılacak yakıt alımları, ilgili fikstür haftası içerisinde bütçeye ek olarak yansıtılır.

Her 20 TL’lik yakıt alışveriş için 500.000 € ek bütçe elde edilir. Bu bütçe sadece içinde bulunulan fikstür haftasında geçerlidir.

Bir fikstür haftası içinde en fazla 800 TL’lik yakıt alışverişi karşılığında 20.000.000 € haftalık ek bütçe kazanılabilir.

Yakıt alımlarından kazanılacak ek bütçe, takım adı ve Positive Card/plaka eşleştirmesi yapıldıktan sonraki yakıt satın alımlarıyla birlikte aktif olacaktır. Örneğin, Salı günü kart tanımlaması yapıldığında Pazartesi günü yapılmış olan yakıt alımından ek transfer bütçesi kazanılamaz.

Yakıt alışverişlerinden kazanılan ek bütçe her fikstür haftasında sıfırlanır. (Süper Lig’e ara verilen Milli Maç haftaları vb. dönemlerde fikstür haftası 7 günden daha uzun olabilir veya çift maç haftalarında 7 günden daha kısa olabilir. Bu durumda fikstür haftası başlayana kadar yaptığınız yakıt alışverişleri ek bütçe olarak kullanılabilecektir. Limit her durumda 20.000.000 €’dur.)

Günlük yakıt alışverişlerinden kazanılan ek bütçe her zaman anında Sosyal Lig gelirlerine yansır. Ayrıca, Sosyal Lig’e tanımlı Positive Card/plakalarla yapılan alışverişler, daha sonraki yakıt alımlarında kullanılmak üzere 2 kat daha fazla Positive yakıt puanı kazandırır. Üstelik, indirim kartlarıyla gerçekleştirilen yakıt alışverişleri de filtreye takılmadan otomatik olarak yansıtılacaktır. Ancak satış anında indirim özelliği taşıyan kartlarda istasyonlarda daha sonraki satın alımlarda kullanmak üzere yakıt puan birikmemektedir.