Jens Stryger Larsen: ''Çok Yetenekli Oyunculardan Kurulu Bir Kadromuz Var''

ANA SAYFAHABERLER → Jens Stryger Larsen: ''Çok Yetenekli Oyunculardan Kurulu Bir Kadromuz Var''

Jens Stryger Larsen: ''Çok Yetenekli Oyunculardan Kurulu Bir Kadromuz Var''

Jens Stryger Larsen: ''Çok Yetenekli Oyunculardan Kurulu Bir Kadromuz Var''

Trabzonspor'un Danimarkalı futbolcusu Jens Stryger Larsen, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Larsen, Trabzonspor'a transferinin kendisi için kolay bir karar olduğunu ve adaptasyon sürecinin uzun sürmediğini açıkladı.

''Cornelius Geçirdiğimiz Kısa Sürede Bana Çok Yardımcı Oldu''

Larsen, Trabzonspor'dan ayrılan Cornelius'un yakın arkadaşı olduğunun hatırlatılması üzerine,''Buraya gelmeden önce tabii ki kendisiyle görüşmelerim olmuştu. Neler yapmam gerektiğini bana anlatmıştı. Burada geçirdiğimiz kısa sürede bana çok yardımcı oldu. Ancak futbol hayatı böyledir. Onu tabii ki yanımda görmek isterim ama hayat bu. Bazen ayrılıklar yaşanabiliyor. Bütün takım arkadaşlarımızla yakın ilişkilerimiz olduğu için Cornelius'un ayrılığının beni çok fazla etkilediğini söyleyemem. Ama benim çok yakın arkadaşımdı.'' yanıtını verdi.

Trabzonspor'un Danimarkalı futbolcusu Larsen, takımın oyun düzenini değerlendirdi

''Kendimi Hazır Hissediyorum''

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'ndaki Monaco maçı öncesinde kas sakatlığı yaşadığını hatırlatan Larsen,''Çok fazla maç oynuyoruz, çok fazla seyahat ediyoruz. Muhtemelen önümüzdeki haftalar da böyle olacak. Bahsettiğim ufak sakatlık problemini atlatmış ve kendimi hazır hissediyorum.'' diye konuştu.

''Çok Yetenekli Oyunculardan Kurulu Bir Kadromuz Var''

Larsen, takım için elinden geleni yapmaya çalıştığına işaret ederek, son olarak kadronun durumuna değindi:

''Çok geniş bir kadroya sahibiz ve bu oyuncular da bir mevkiden daha fazla mevkide oynama yeteneğine sahipler. Sadece sağ kanat bölgesinde değil birçok mevkide oyuncuları değiştirmek zorunda kalabiliyorsunuz. Avrupa Ligi'ni düşündüğünüzde ve Spor Toto Süper Lig'de de mücadele ediyorsunuz. Çok fazla maç ve çok fazla seyahat sonucu geniş kadronun önemini görüyorsunuz. Çok yetenekli oyunculardan kurulu bir kadromuz var. Sadece sağ kanat mevki değişmiyor. Bütün bölgelerde değiştirmek zorunda kalabiliyorsunuz. Birçok bölge değişebiliyor, sağ kanat oynayabilecek çok yetenekli futbolcularımız var.''