Futbol Kadro Kurma Oyununa Davetlisiniz!

ANA SAYFAHABERLER → Futbol Kadro Kurma Oyununa Davetlisiniz!

Futbol Kadro Kurma Oyununa Davetlisiniz!

Futbol Kadro Kurma Oyununa Davetlisiniz!

Futbolda başarıya giden yolda kurulan kadronun önemi çok fazla. Kupalar kazanmak için birçok etmenin bir araya gelmesi gerekli olsa da kadro bunlardan en önemlisi. Haliyle takımlar olabildiğince iyi bir kadro ile sahaya çıkmanın planlarını yapıyorlar. Yeni bir kadronun kurulması aşaması da hem yönetim hem de taraftar için çok heyecanlı oluyor. Yaşanan bu heyecanı oyun dünyasına taşıyan Petrol Ofisi Sosyal Lig hepinizi bu şölene davet ediyor.

Sosyal Lig App StoreSosyal Lig Google Play

En basit tanımıyla futbol kadro kurma oyunu olan Petrol Ofisi Sosyal Lig her hafta farklı kadrolar kurup bu kadrolar ile rakiplerinizden daha fazla puan toplamaya çalıştığınız bir oyun. Kuracağınız kadrolarda futbolcuları TFF Süper Lig futbolcuları arasından seçiyorsunuz. Tüm takımlardan takımınıza oyuncu almanız mümkün. Ancak tüm futbolcularınızı aynı takımdan alamazsınız. Ligi tanıdığınızı düşünüyorsanız ve en iyi kadroyu sizin kuracağınızdan eminseniz oyunu oynayıp harika hediyeler kazanabilirsiniz.

Süper Lig Merkezli Futbol Kadro Kurma Oyunu

Oyun dünyasında futbol takım kurma oyunları fantezi futbol kategorisinde karşımıza çıkıyor. Bu tür oyunlarda oyuncular kendi düşünceleri ve geçmiş istatistiklere göre kadrolarını oluşturuyorlar. Oluşturulan bu kadrolarda yer alan futbolcular gerçek maç performanslarına göre puanlar alıyor ve en yüksek puana ulaşan kadrolar haftanın kazananı oluyor. Petrol Ofisi Sosyal Lig de bu düzeni en iyi şekilde bizlere sunan oyunların başında gelmekte.

Petrol Ofisi Sosyal Lig tamamen Türkiye merkezli bir oyun. Oyun içerisinde yalnızca TFF Süper Lig bulunuyor ve dışarıdan herhangi bir futbolcunun alınması gibi bir durum söz konusu değil. Kendi ligimizi takip eden futbolseverler için bu, muhteşem bir futbol ortamını ortaya çıkarıyor. Ligimizin futbolcularını en iyi şekilde harmanlayan ve yüksek puanlar toplamayı başaran oyuncular harika hediyelerin sahibi olabilirler.

Saniyeler İçerisinde Üye Olup Kazanmaya Başlayın!

Petrol Ofisi Sosyal Lig oynamak son derece kolay. Futbolu seven ve futbol ile daha fazla zaman geçirmek isteyen kişilerin tamamının oyunu oynayabilmesi adına her adım son derece basit bir şekilde tasarlanmış. Oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde mobil cihazlarınıza indirip oynamaya başlayabiliyorsunuz. Online bir oyun olduğu için oyuna girdiğiniz anlarda internet bağlantınızın da olması gerekiyor.

Oyuna giriş yapıp Süper Lig kadro kurma işlemlerinize başlamadan önce üyelik oluşturmanız gerekli. Sizin gibi yüz binlerce oyuncu olduğundan bu oyuncular kullanıcı isimleri ile birbirinden ayrılıyor. Oluşturacağınız üyeliklerde Google hesabınızı ve Apple kimliğinizi kullanma şansınız da var. Eğer bu seçenekleri değerlendirirseniz üyelik işlemlerinin tamamını yalnızca saniyeler içerisinde tamamlayıp oyunun keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Her Hafta Yepyeni Bir Takımla Kazanma Mücadelesi Sizleri Bekliyor

Petrol Ofisi Sosyal Lig’de heyecan sezon boyunca devam ediyor. Ülkemizdeki profesyonel futbol ligi 38 hafta olarak oynandığı için Sosyal Lig de aynı süreyi baz alıyor Çünkü kurulan kadrolardaki futbolcuların puanları gerçek maç istatistiklerine göre belirleniyor.

Oyuncular kadrolarını kurarken sezonun başında oyuna katılmak zorunda değil. Sezonun herhangi bir aşamasında oyuna dahil olup kadrolar kurulmaya başlanabilir. Kurulan kadroların da haftadan haftaya değişmesi mümkün. Oyuncular isterlerse geçen hafta kullandıkları futbolcuların hiçbirine yer vermeyip bambaşka futbolcularla bir kadro oluşturabilir.

Her hafta yeni bir futbol kadro kurma işlemi sonrasında kadro güncelleme puanları haneye yazılacak ve ardından futbolcu puanları beklenmeye başlanacaktır. Puanlar geldikçe haftalık ödüllerdeki sıralamanız da netleşmeye başlayacak.

Futbolcu seçimlerinde Fikstüre Çok Dikkat Edin!

Yüz binlerce kişinin aktif bir biçimde oynadığı Petrol Ofisi Sosyal Lig’de başarılı olmak için tüm etmenleri hesaba katmanız gerekiyor. Futbolcu seçimlerinde ince eleyip sık dokumanız şart. Bu aşamada futbolcuların yalnızca kalitesini göz önünde bulundurarak seçim yapamazsınız. Seçiminizi yaparken futbolcuların bu hafta oynayacakları maçları hesaba katmanız gerekiyor. Zorlu rakipler ile karşılaşacak olan futbolcuların yüksek istatistiklere ulaşması zor olacağından alacakları puanlar da düşük seviyede kalabilir.

Oyunun puanlama sisteminde takımı kazanan futbolculara da ekstra puanlar verilmekte. Bu yüzden kazanacağını düşündüğünüz takımlardan futbolcu seçmeniz sizin için büyük bir avantaj olacak. Takımların kazanması için gol atması ve başarılı bir defansif performans göstermesi gerekeceğinden sizin seçtiğiniz futbolcular da olumlu istatistikler elde edebilecektir.

Düzenlenen Turnuvalar ile Ödül Havuzu Büyüyor!

Oyunun ödül havuzuna baktığınızda devasa ödüller ile karşı karşıya kalacaksınız. Sezonun ilk devresi ve ikinci devresi sonlandığında genel klasmanı lider bitiren oyuncular KIA Niro Hibrit otomobil kazanma hakkını elde ediyor. Her hafta, haftanın en iyi kadrosunu PlayStation 5 ve FIFA ile ödüllendiren oyun 100 kişiye 500 TL tutarında yakıt ödülü vermekte.

Oyunun devrelerin sonunda ve hafta sonlarında verdiği ödüller son derece tatmin edici olsa da oyun yönetimi bununla kalmıyor. Lig devam ederken belirli dönemlerde turnuvalar düzenleniyor ve bu turnuvalar ile oyunculara ekstra hediyeler sunuluyor. Düzenlenen turnuvaları kazanan oyuncular iPhone 15 kazanıyor. Ayrıca turnuvalarda Sezonluk TOD TV Taraftar Paketi de sunulmakta.

Toplamda 2.5 Milyon Değerinde Yakıt Ödülü

Oyun içerisinde dağıtılan büyük ödülleri kazanmak için çok sayıda oyuncuyu geride bırakmanız gerekli. Ayrıca haftanın en büyük ödülünü her hafta yalnızca 1 kişi kazanıyor. Bu hedefe ulaşmanın kolay olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Ancak oyun içerisinde verilen hediyeler bununla sınırlı değil.

Her hafta 100 kişiye 500 TL tutarında Petrol Ofisi’nden yakıt ödülü veriliyor. Alınan yakıt hediyeleri istenen tüm istasyonlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yakıt masraflarının arttığı bu dönemde 500 TL’lik bir yakıt hediyesi sizleri çok mutlu etmeye yetecektir. Bu harika ödülü kazanmak için Süper Lig kadro kurma işlemini tamamlamanız ve haftanın en yüksek puan toplayan 100 oyuncusundan bir tanesi olmanız gerekiyor.

Futbol oyunu tutkunları için harika bir fırsat! Sosyal Lig uygulamasını indirerek kendi takımınızı oluşturabilir, gerçek maçlar üzerinden puan toplayabilir ve birbirinden güzel ödüller kazanabilirsiniz. Hem Android hem de iOS platformlarında mevcut olan bu eğlenceli oyunu hemen keşfedin ve futbol heyecanını doyasıya yaşayın. İndirmek ve oynamak için aşağıdaki linklere tıklayın!

Sosyal Lig App StoreSosyal Lig Google Play