Fikstürü Takip Edenler Petrol Ofisi Sosyal Lig ile Kazanıyor!

ANA SAYFAHABERLER → Fikstürü Takip Edenler Petrol Ofisi Sosyal Lig ile Kazanıyor!

Fikstürü Takip Edenler Petrol Ofisi Sosyal Lig ile Kazanıyor!

Fikstürü Takip Edenler Petrol Ofisi Sosyal Lig ile Kazanıyor!

Profesyonel müsabakaların fikstürleri her zaman çok öncesinden belirlenmekte. Sporcuların kendisini mental ve fiziksel bir şekilde hazırlayabilmek adına fikstür henüz sezonun başında açıklanıyor. Tabi ki medya organlarının da bu müsabakalara fikstürler sayesinde hazırlanabildiğini söylemek gerekir.

Sosyal Lig App StoreSosyal Lig Google Play

Nasıl ki takımlar fikstürü sürekli olarak kontrol ediyorsa takımlarına büyük bir tutkuyla bağlanan kişiler de fikstürü takip ediyor. Böylece heyecanı en üst seviyede yaşayıp yeni bir haftaya kolayca konsantre olabiliyorlar.

Ülkemizin profesyonel futbol ligi olan Süper Lig’de de durum farklı değil. Ligde oynanacak olan 38 haftalık müsabakaların tamamı önceden belirleniyor. Sonrasında bu plana göre müsabakalar oynanıyor. Dünyanın en iyi fantezi futbol oyunlarından bir tanesi olan Petrol Ofisi Sosyal Lig de açıklanan bu fikstüre göre oyuncularını puanlamakta. Eğer siz de fikstürü sürekli olarak takip edenlerdenseniz bu muhteşem oyunda başarıya ulaşman çok daha kolay olacak.

Heyecanı En Üst Seviyeye Taşıyan Takım Kurma Oyunu

Petrol Ofisi Sosyal Lig her geçen gün daha popüler bir hale geliyor. Futbol ile iç içe olup bu oyunu duymayan kişi sayısı yok denecek kadar az. Herkes bu harika takım oyununu konuşuyor ve kısa sürede oynamaya başlıyor.

Takım kurma oyunu dendiğinde kulağınıza çok basit bir oyunmuş gibi çağrışım yapabilir. Ancak Petrol Ofisi Sosyal Lig, rekabetin çok üst seviyede olduğu ve muhteşem ödüllerin dağıtıldığı bir oyun. Her hafta takımlarını kuran oyuncular futbolcuların lig performanslarına göre puanlar kazanıyor ve bu puanlara göre sıralamalar ortaya çıkıyor. Sıralamaların üst kısmında yer alanlar ise muhteşem ödüllere ulaşıyorlar.

Ligde futbolcuların elde ettikleri istatistiklere göre puanlamalar yapıldığı için heyecan her zaman en üst seviyede oluyor. Birçok oyuncu lig fikstürü açıklandığı gibi kuracağı takımları düşünmeye başlıyor. Haftalar öncesinden takımlarını kuran oyuncuların sayısı bir hayli fazla.

Ücretsiz Üyelik ile Bu Rekabetin Bir Parçası Olun!

Oyunu oynamak için yapmanız gereken işlemler son derece basit. İlk olarak oyunu mobil cihazınıza indirmeniz gerekli. Bu aşamada oyunun tamamen ücretsiz olduğunu belirtmemiz gerekli. Birçok kişi çok büyük ödüller dağıtıldığı için oyunun ücretli olduğunu düşünüyor. Ancak oyun Play Store ya da App Store üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde mobil cihazlara indirilip oynanabilir.

Oyunun indirme işlemleri tamamlandıktan sonra üyelik aşamasına geçilmekte. Üyelik aşamasında da sizlerden herhangi bir ücret talep edilmiyor. Sizden giriş yapmanız için mail adresi ya da telefon numarası kullanmanız istenecek. İstediğiniz tercihte bulunduktan sonra hesabınızı oluşturup giriş işlemlerini yapabilirsiniz. Hemen sonrasında kadro kurma aşamasına geçerek haftanın takımını oluşturacaksınız. En iyi takımı kuran siz olduğunuzda ise muhteşem ödüller sizleri bekliyor olacak.

Ligin Her Haftası Heyecan Tekrar Başlıyor!

Bildiğiniz üzere Süper Lig fikstürü 38 haftalık bir mücadeleden oluşuyor. Her hafta takımlar birbirleri ile kıyasıya bir mücadele içerisinde oluyorlar. Sosyal Lig oyuncuları da aynı heyecanı telefonlarının başından yaşamaya fırsatını elde ediyorlar. Süper Lig’de amaç ligin sonunu en iyi şekilde bitirmek. Ancak Petrol Ofisi Sosyal Lig’de haftalık amaçlar da bulunmakta. Bu amaçları gerçekleştiren kişiler harika ödüllerin sahibi oluyor.

Ligin ilk devresini ve ikinci devresini lider bitiren kullanıcılar en büyük ödülün sahibi oluyorlar. Ancak devrenin başlangıç dönemlerini kaçıran kişilerin oyunun bütün bir devresini çöpe atmasına gerek yok. Çünkü oyun içerisinde dağıtılan haftalık ödüller de muhteşem düzeyde. Her hafta, haftayı lider bitiren kişiye PlayStation 5 ve FIFA hediye ediliyor. Bunun yanında 100 kişiye Petrol Ofisi hediye yakıt dağıtılmakta.

Süper Lig Fikstürüne Göre Takımını Kur, Başarıdan Başarıya Koş!

Takımınızı kurarken dikkat etmeniz gereken çok sayıda farklı etmen var. Bu etmenlerden bir tanesi de Süper Lig fikstürü olarak gösterilebilir. Çünkü futbolcuları seçerken hangi rakiple oynadığını da bilmeniz gerekiyor. İyi istatistikler elde edecek futbolcuları seçmek için nispeten güçsüz rakiplerle oynayan futbolcuları tercih etmeniz gerekecek. Bu yüzden yalnızca futbolcunun kalitesini göz önünde bulundurarak seçim yaparsanız başarıya ulaşmanız zor olabilir.

Fikstürü incelemek için farklı uygulamaları kullanmanıza gerek yok. Oyunun içerisinde yer alan “Maç Merkezi” bölümünden haftanın ve gelecek haftaların fikstürlerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra geçtiğimiz dönemlere dair istatistikler de sizlerin karşısında olacak. Fikstürü detaylı bir şekilde inceledikten sonra kazanacağını düşündüğünüz takımları belirleyip bunlardan futbolcu seçimi yapabilirsiniz.

Özel Turnuvalar ile Heyecanına Heyecan Kat!

Yazımızın başında hem lig boyunca hem de haftadan haftaya heyecanın devam ettiğini sizlere söylemiştik. Ancak Petrol Ofisi Sosyal Lig’de heyecan bununla da sınırlı kalmıyor. Lig devam ettiği sürece Petrol Ofisi Sosyal Lig tarafından özel turnuvalar da düzenlenmekte.

Haftalık ödüller ve sezonluk ödüllerin yanı sıra turnuvalarda da ödül dağıtımı devam ediyor. Turnuvayı kazanma başarısı gösteren kişiler muhteşem bir iPhone 15’in sahibi oluyor. Bunun yanı sıra turnuvada başarılı olan 10 kişiye de Sezonluk TOD TV Taraftar Paketi hediye edilmekte. Böylece oyun üzerinden fikstürü takip edebilir ve TOD TV üzerinden ücretsiz bir biçimde maçları izleyebilirsiniz.

Fikstürü Takip Et, Haftalık Ödüllerin Kazananı Sen Ol!

Petrol Ofisi Sosyal Lig, kullanıcılarına muhteşem bir heyecan sunmakta. Birçok oyuncu yalnızca bu heyecanı yaşamak ve futbolun bir parçası olmak adına bu oyunu oynuyor. Ancak bunun dışında hediyeleri kazanma odaklı oynayan da çok sayıda kullanıcı var. Düzenli fikstür takibi yapan ve kadrosunu hemen belirleyen kullanıcılar muhteşem ödüllere kavuşuyorlar. Haftalık PlayStation 5 ödülü, sezonun ilk devresini ve ikinci devresini lider bitiren oyunculara birer adet KIA Niro Hibrit otomobil hediye edilmekte.

Futbol oyunu tutkunları için harika bir fırsat! Sosyal Lig uygulamasını indirerek kendi takımınızı oluşturabilir, gerçek maçlar üzerinden puan toplayabilir ve birbirinden güzel ödüller kazanabilirsiniz. Hem Android hem de iOS platformlarında mevcut olan bu eğlenceli oyunu hemen keşfedin ve futbol heyecanını doyasıya yaşayın. İndirmek ve oynamak için aşağıdaki linklere tıklayın!

Sosyal Lig App StoreSosyal Lig Google Play