Ali Koç ve Altay Bayındır İmza Töreninde Konuştu

ANA SAYFAHABERLER → Ali Koç ve Altay Bayındır İmza Töreninde Konuştu

Ali Koç ve Altay Bayındır İmza Töreninde Konuştu

Ali Koç ve Altay Bayındır İmza Töreninde Konuştu

Fenerbahçe, geçtiğimiz günlerde 4 yıllık yeni sözleşme imzaladığını açıkladığı milli kalecisi Altay Bayındır için bir tören düzenledi.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’nde düzenlenen törende Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki de yer aldı.

“Çok Özel Bir İmza Töreni”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulundu.

Altay Bayındır’ın hem sarı lacivertli kulüp hem de Türk futbolu için çok önemli olduğunu savunan Başkan Ali Koç, “Bugün hem Fenerbahçe için hem de şahsım adına çok özel bir imza törenimiz var. Özellikle katılmak istedim çünkü kaptanımızla 4 yıl daha mukavelemizi uzattık. Hem camiamıza hem Altay’a hem Türk futboluna, Altay’ın ailesine, sevdiklerine hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Milli kaleciyle sözleşme uzatma görüşmelerinin biraz uzadığına değinen Koç, buna karşın Altay Bayındır’ın kulüpte kalmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi:

“Biraz geç kaldık ama sonunda 4 sene imzaladık. Önümüzdeki 4 sene içinde neler olur, artık zaman gösterecek. Bildiğim bir şey var ki Altay hem Fenerbahçe’de sembol olmaya hem de Türk futbolunda örnek bir sporcu olmaya devam edecek.”

“Çok Mutluyum”

Kendisini Fenerbahçe’ye 4 yıl daha bağlayan sözleşmeyi imzalayan Altay Bayındır, duygularını dile getirdi.

“Dört yıl daha bu büyük camia ile birlikte sahada mücadele vereceğim için çok mutluyum.” diyen 24 yaşındaki eldiven, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Çok duygu yüklü bir an. 2019’da camiaya gelmiştim. O zamanki duygularım bambaşkaydı. Şu anda daha farklı olgunlukta, daha başka duygu ve düşünceler içerisindeyim. Çok mutluyum. Dört yıl daha bu büyük camia ile sahada mücadele vereceğim için çok mutluyum. İnşallah gelecek 4 yıl, geçmişte bıraktığım 4 yıldan daha güzel, daha keyifli, daha mutlu, daha huzurlu geçer.”

Fenerbahçe’de yaşadıklarının iyisiyle kötüsüyle güzel anılar bıraktığını söyleyen Altay Bayındır, “Burada iyisiyle kötüsüyle, acısıyla tatlısıyla çok güzel şeyler yaşadım. Ama acı da olsa, kötü de olsa hepsinin güzel bir anısı oluyor. Dört yıl ağızdan bir anda çıkabiliyor ama bu dört yılın içinde yaşanmış pek çok şey var. İnşallah hep güzelliklerle, mutluluklarla, taraftarımızla iç içe, camiamızın bütün olduğu, beraber olduğu 4 yıl yaşarım. Farklı duygular içindeyim, çok fazla tarif edilip kelimelere dökülebilecek şeyler değil. Çok mutluyum. İnşallah sağlıklı bir şekilde 4 yıl daha hep birlikte geçiririz.” ifadeleriyle sözlerini sonlandırdı.