Yıldız Avı

ANA SAYFA → Yıldız Avı

Yıldız Avı

Yıldız Avı

Sosyal Lig’in yeni kart oyunu Yıldız Avı oyuncularla buluştu!

Yıldız Avı kart oyununda özel futbolcu kartlarını biriktirip, rakip oyuncular ile yarışıp ve yeni sezon için transfer bütçesi toplanabilecek.

Yıldız Avı Nasıl Oynanır?

Yıldız Avı kart oyununa ana ekranda bulunan etkinlik sekmesinden erişilebilir.

Oyuna başlarken her kullanıcıya 5 paket koleksiyon kartı tanımlanır. Her paket içerisinden 6 adet futbolcu kartı çıkar. Oyuncular sahip oldukları rastgele 30 futbolcu kartı ile oyuna başlar. Oyuncular arası rastgele eşleme sisteminden sonra yazı tura ile oynama sırası belirlenir.

Oyun karşılıklı atılan kartların puanlarının karşılaştırmasına dayanır. Sırası gelen oyuncu ortaya bir kart atar her kartın kendine özel bir puanı bulunur. Kartlardaki puanların birler basamağı eşleşirse, eşleşmeyi sağlayan kartın sahibi kazanır.

Oyuncu kartlarının birler basamağında eşitlik olması durumunda son kartı atan oyuncu ortadaki kart adetince yıldız puanı kazanır.

Bir turda kazanan olduğunda oyunun ikinci turu başlatır. Toplam 6 tur oynanır. Oyun kartlar biterse ya da turların bitiminde tamamlanır.

İki tarafta hiç kart kazanmadıysa kartlar karılarak tekrar dağıtılır ve Uzatma Turu adında bir tur oynanır. Burada bir oyuncu en az iki yıldız puanı kazanana kadar kartlar karıştırılarak tur devam eder.

Oyuncu kazandığı Yıldız puanlarını oyun sonunda kazanım ekranında görür. İki oyuncunun da kaç yıldız tozu kazandığı gösterilir ve hangi oyuncu daha fazla yıldız puanı kazandıysa oyunun kazananı olur.

Oyuncular her gün 1 paket futbolcu kartı kazanma hakkına sahiptir, bu hak oyuna giriş yapıldığı takdirde oyuncu hesabına tanımlanır.

10 yıldız puanı toplayan oyuncu yeni bir futbolcu kartı paketi kazanır. Reklam izleyerek 5 yıldız tozu puanı kazanılabilir.

Sezonda oynamış takımların futbolcu kartlarıyla Koleksiyon Kitabı tamamlanabilir. Her tamamlanan takım için €1M değerinde transfer bütçesi olarak harcanabilecek kupon kazanılır. Bir fikstür haftası içerisinde maksimum 3 kupon bozdurulabilir. 19 Takımın Koleksiyon kitabını tamamlayarak 19 milyon transfer bütçesi biriktirilebilir.