Sosyal Lig Oyuncuları Petrol Ofisi'nde Kat Kat Kazanıyor!

ANA SAYFA → Sosyal Lig Oyuncuları Petrol Ofisi'nde Kat Kat Kazanıyor!

Sosyal Lig Oyuncuları Petrol Ofisi'nde Kat Kat Kazanıyor!

Sosyal Lig Oyuncuları Petrol Ofisi'nde Kat Kat Kazanıyor!

Kampanya Koşulları

  • 24.08.2023 - 30.09.2023 tarihleri arasında Sosyal Lig oyuncuları, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında yapacakları akaryakıt ve/veya otogaz alımları karşılığında 4 kat Positive Puan faydası kazanacaklardır.
  • Kampanyadan kazanım sağlanması için yakıt alışverişinin Sosyal Lig'de tanımlı Positive Card veya Plaka ile yapması zorunludur. Plaka ile kayıt yapıldıysa ilk yakıt alımında Petrol Ofisi istasyon marketlerinde plaka doğrulama yapılması gerekmektedir. Plaka doğrulandıktan sonra tüm alımlardan otomatik olarak puan kazanılabilir ve kampanyalardan faydalanılabilir.
  • Kampanyada kazanılan puanlar anında yüklenir ve Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt (akaryakıt/otogaz) alımlarında 31.03.2024 tarihine kadar kullanılabilir. Yüklenen puanlar nakde çevrilemez.
  • Petrolig Dijital Bilişim A.Ş. ve Petrol Ofisi A.Ş. gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
  • 100 Positive Puan 1 TL değerinde yakıta denk gelmektedir. İndirimli işlemler kampanya kapsamında değildir. Ayrıca diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.