Petrol Ofisi Sosyal Lig Instagram GS-BJK Derbi Yarışması Katılım Koşulları

ANA SAYFA → Petrol Ofisi Sosyal Lig Instagram GS-BJK Derbi Yarışması Katılım Koşulları

Petrol Ofisi Sosyal Lig Instagram GS-BJK Derbi Yarışması Katılım Koşulları

Petrol Ofisi Sosyal Lig Instagram GS-BJK Derbi Yarışması Katılım Koşulları

1. Yarışma, 14 Ekim Cumartesi günü Sosyal Lig Instagram hesabından başlatılıp 21 Ekim Cumartesi günü 18.59’da sonlandırılacaktır.

2. Sosyal Lig Instagram hesabından paylaşılacak gönderiye derbi maç sonucu için tahminini en az 3 arkadaşını etiketleyerek yazan ve Petrol Ofisi Sosyal Lig Instagram hesabını takip eden kişiler yarışmaya katılabilecektir.

3. Yazdığı yorum en çok beğeni alan 20 kişi 1000 TL değerinde yakıt ödülüne hak kazanacaktır. Eşit beğeni söz konusu olursa yarışmaya katılım zamanı dikkate alınacaktır. Daha önce katılan kişi, ödüle hak kazanacaktır.

4. Kazananlar ile katıldıkları Instagram hesapları üzerinden iletişime geçilecektir.

5. Ödül süreci için kazananların Petrol Ofisi mobil uygulamasında doğrulanmış telefon numaralarını eksiksiz paylaşması gerekecektir. Yakıt ödülleri telefon numaralarına tanımlanacaktır. Eksik veya yanlış paylaşılan iletişim bilgilerinden Petrol Ofisi Sosyal Lig sorumlu değildir.

6. Kazanan 20 kişi, 25 Ekim Çarşamba günü Petrol Ofisi Sosyal Lig Instagram hesabından açıklanacaktır.

7. Yarışmaya yalnızca 18 yaş ve üzeri yaştaki kişiler katılabilir. 18 yaş altı katılımcılar katılıp kazansalar bile, ödülden yararlanamayacaklardır.

8. Yarışmaya katılım ücretsizdir, 18 yaş üzerinde olan herkes katılabilir.

9. Petrol Ofisi Sosyal Lig, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

10. Bu yarışmaya erişiminiz, kullanmanız veya bu yarışma içeriğinden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşan/bulaşabilecek bir virüsten, bu nedenle doğmuş/doğabilecek zararlarda Petrol Ofisi Sosyal Lig’in sorumluluğu bulunmamaktadır.

11. Bu yarışmada, işbu kullanım hakları ile ilgili olarak belirtilen hususlara aykırı hareket eden kişi/kişiler Petrol Ofisi Sosyal Lig’in doğmuş ve doğacak her türlü zararını tazmin etmekle yükümlü olacaklardır.

12. Petrol Ofisi Sosyal Lig, bu yarışmayı istediği an sonlandırma hakkına sahiptir.

13. Petrol Ofisi Sosyal Lig, kazananların isimlerini açıklamama hakkını saklı tutar.

14. Yarışmaya Petrol Ofisi ve Sosyal Lig çalışanları katılamaz, katılıp kazansalar bile ödülden yararlanamayacaklardır.

15. Bir takipçi birden fazla ödül kazanamaz. Başkası nam ve hesabına yarışmaya katılım mümkün değildir. Her bir kişi yarışmaya yalnızca kendi adına katılım gösterebilir.

16. Yarışmadan haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, tespit edildiklerinde ödüle hak kazanamayacaklardır. Ayrıca bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

17. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

18. Yarışmaya yurtdışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

19. Bu yarışmaya katılan herkes yukarıda yazan şartları kabul etmiş sayılır.

20. Katılımcı, yarışmaya katılmakla Petrol Ofisi Sosyal Lig tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.

21. Kullanıcılar yarışma sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, uygulamaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını, kamu düzenini ve toplum ahlak yapısına aykırı eylemlerde bulunmayacaklarını kabul ederler.

22. Petrol Ofisi Sosyal Lig, yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır. Söz konusu fiil ve eylemler sonucunda Petrol Ofisi Sosyal Lig’in herhangi bir zarar veya ziyana uğraması durumunda ilgili her nevi talep ve hakları saklıdır.

23. Petrol Ofisi Sosyal Lig, önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, kurallarını değiştirme ve yarışmada hediye verilecek ödülü değiştirme veya sona erdirme hakkını saklı tutar.

24. Ödül kazanan kullanıcılar, söz konusu haklarını Petrol Ofisi Sosyal Lig’in kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle kullanamamaları, yanlış iletişim vermeleri, iletişim bilgilerindeki değişiklik ve/veya verdikleri iletişim bilgilerinden ulaşılamaması halinde Petrol Ofisi Sosyal Lig sorumlu tutulamayacaktır.

25. Yarışmaya katılanlar, Petrol Ofisi Sosyal Lig’in işbu Katılım Koşulları’nda tesis ve ilan ettiği kuralları peşinen kabul ederler. Katılımcıların Yarışma Kurallarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Petrol Ofisi Sosyal Lig tarafından yapılacak, muhtemel itirazlar Petrol Ofisi Sosyal Lig tarafından incelenecektir.

26. Sosyal Lig uygulamasının mülkiyeti ile her türlü fikri hakkı münhasıran Petrolig Dijital ve Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketi’ne (“Petrolig”) aittir.