KADIN FUTBOL SÜPER LİGİ

ANA SAYFA → KADIN FUTBOL SÜPER LİGİ

KADIN FUTBOL SÜPER LİGİ

KADIN FUTBOL SÜPER LİGİ

Kadın Futbol Süper Ligi heyecanını Sosyal Lig’e taşıdık!

Haftalık ve genel klasmandaki kıyasıya mücadeleye renk katan yeni modülümüz Kadın Futbol Süper Ligi yayında!

Oyuncularımız her hafta oynanan Kadın Futbol Süper Ligi’nden tahminlerini yaparak ek bütçe kazanma fırsatı yakalıyor. Maçların sonuçlarını doğru tahmin eden oyuncularımız başarı performanslarına göre €5 milyon’a varan ek bütçe ödülünü toplam bütçelerine ekleyebiliyor.

Kadın Futbol Süper Ligi’nin mekanizması belirtilen detay ve kurallarla işler:

Kadın Futbol Süper Ligi ekranına Futbol Kâhini, Etkinlik ve Görevler menüsü aracılığıyla ulaşılır, Futbol Kâhini menüsündeki Kadın Futbol Süper Ligi sekmesi aracılığıyla ligde oynanacak maç eşleşmeleri sırasıyla açılır. Son eşleşme için tercih gerçekleştirildiğinde seçimler otomatik kaydedilir. Seçimlerini düzenlemek isteyen oyuncuların “reset” tuşuna bastıktan sonra tercihlerini yeniden gerçekleştirmesi gerekir.

Kadın Futbol Süper Ligi kurgusunda oyunculardan eşleşmelerdeki maçların sonuçları doğru tahmin etmesi beklenir. Oyuncular doğru bildikleri sonuçlara göre başarılı tahmin sayıları ölçüsünde ek bütçe kazanır.

Kadın Futbol Süper Ligi kurgusunda oyunculardan eşleşmelerdeki maçların sonuçları doğru tahmin etmesi beklenir. Oyuncular doğru bildikleri sonuçlara göre başarılı tahmin sayıları ölçüsünde ek bütçe kazanır:
- 9 bilen €5M
- 8 bilen €4.5M
- 7 bilen €4M
- 6 bilen €3.5M
- 5 bilen €3M
- 4 bilen €2.5M
- 3 bilen €2M
- 2 bilen €1.5M transfer bütçesi kazanır.

Kadın Futbol Süper Ligi’yle Süper Lig’in fikstür haftası birbirinden bağımsız ilerler. Kadın Futbol Süper Ligi’nden kazanılan ek bütçeler Süper Lig’in fikstür haftasına göre tanımlanır. Örneğin; Süper Lig’in 15. fikstür haftası içindeyken Kadın Futbol Süper Ligi’nde 2 fikstür haftası oynanabilir. Bu senaryoda Kadın Futbol Süper Ligi’ndeki 2 fikstür haftası boyunca oynanıp elde edilen bütçeler birikir ve Sosyal Lig’in 15. haftası için kurulacak kadroların toplam bütçesine yansır. Sosyal Lig’de 16. fikstür haftasına geçildiğinde bu 2 haftanın bütçesi sıfırlanır.

Kadın Futbol Süper Ligi’nde en fazla €15 milyon’luk ek bütçe birikebilir.

Kadın Futbol Süper Ligi’nde oynanacak müsabakalarda takımların Sosyal Lig puanı değil, maç sonuçları baz alınır.

Kadın Futbol Süper Ligi’nin play-off dönemi için kurallar ayrıca açıklanacaktır.

Kadın Futbol Süper Ligi’nin kurgusu, ödülün belirlenmesi ve sağlanması münhasıran Petrolig Dijital ve Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketi (“Petrolig”) tarafından gerçekleştirilecektir. Petrolig; duyurduğu ödülü ve kapsamını, Kadın Futbol Süper Ligi kurgusunu, yapısını ve koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Petrolig, ayrıca herhangi bir sebep göstermek zorunda kalmaksızın dilediği zaman Kadın Futbol Süper Ligi kurgusunu ve ödül sürecini durdurma, sona erdirme veya süresini değiştirme hakkına sahiptir. Bu durumda, kullanıcılar hiçbir hak talebinde bulunamayacaklarını şimdiden kabul ve beyan etmişlerdir.

Kadın Futbol Süper Ligi’nin oyun kuralları ile ilgili yukarıda yer almayan hususlarda Petrol Ofisi Sosyal Lig genel oyun kuralları geçerlidir.