JOKER

ANA SAYFA → JOKER

JOKER

JOKER

Joker özelliği ile oyuncularımızın kadro kurmasını kolaylaştıracak avantajlar sunuyoruz!

Joker, oyuncularımızın hayallerindeki kadroyu kurabilmeleri için ek kolaylıklar sunan bir avantaj paketidir. Hem ücretli hem ücretsiz şekilde kullanım imkanına sahip joker paketlerinde oyuncularımızı başarıya ulaştıracak birçok özellik yer almaktadır.

Joker Özellikleri Nelerdir?

Altın Yedek: Joker’den Altın Yedek kazanan Sosyal Lig oyuncuları ilgili fikstür haftası içinde dilediği mevkide bir oyuncudan ekstra yedek olarak faydalanabilir.

Muhteşem 5’li: Sosyal Lig’de kadroya bir takımdan en fazla 4 futbolcu alınabilirken Muhteşem 5’li jokerine sahip bir Sosyal Lig oyuncusu kadrosuna 5.’yi seçebilir. Bu özellik birden fazla takımı kapsar.

2.Kaptan: 2. Kaptan ödülü ile kadrodaki futbolculardan biri ek kaptan olarak seçilebilir. Ek kaptan fikstür haftası başlayana kadar değiştirilebilir. Yedek kaptan statüsünde seçilen futbolcu, 1. kaptandan daha yüksek puan toplarsa kaptan çarpanının sahibi olur ve sadece onun puanı hesaplamaya dahil edilir.

Ekstra Bütçe: Joker’den 500.000 €, 750.000 € veya 1.000.000 € ek bütçe kazanabilir.

*2022-2023 Futbol sezonu için bir adet ücretli joker paketi fiyatı 21,99 TL'dir. Joker sadece satın alındığı fikstür haftasında geçerlidir. Petrolig Games Joker paketi kapsamı ve ücretinde değişikliğe gitme hakkını saklı tutar.