JOKER

ANA SAYFA → JOKER

JOKER

JOKER

Hayalindeki kadroyu Joker'le kur, her zaman her yerde kazanmak için oyna!

Joker, oyuncularımızın hayallerindeki kadroyu kurabilmeleri için ek fayda ve avantajlar sağlayan bir avantaj paketidir. Her oyuncumuzun haftalık ücretsiz 1 joker hakkı vardır. Buna ek olarak oyuncumuzun tekli, ikili ve üçlü olarak satın alabileceği Joker paketleri bulunmaktadır. Sosyal Lig oyuncuları Joker paketleri ile kadrolarını güçlendirmek için oyun içinde kullanabilecekleri kadro araçlarından faydalanabilir.

Joker'de Hangi Kadro Araçları Var?

Ekstra Bütçe: Sadece ücretsiz joker hakkında yer almaktadır. Joker’den 1.000.000 €, 3.000.000 € veya 5.000.000 € ek bütçe kazanılabilir.

Altın Yedek: Joker alternatiflerinden biri de Altın Yedek’tir. Joker’den Altın Yedek kazanan Sosyal Lig oyuncuları ilgili fikstür haftası içinde forvet mevkide bir oyuncudan ekstra yedek olarak faydalanabilir.

Muhteşem 5’li: Sosyal Lig’de kadroya bir takımdan en fazla 4 futbolcu alınabilirken Muhteşem 5’li jokerine sahip bir Sosyal Lig oyuncusu kadrosuna 5.’yi seçebilir. Bu özellik birden fazla takımı kapsar.

2. Kaptan: 2. Kaptan ödülü ile kadrodaki futbolculardan biri ek kaptan olarak seçilebilir. Ek kaptan fikstür haftası başlayana kadar değiştirilebilir. Yedek kaptan statüsünde seçilen futbolcu, 1. kaptandan daha yüksek puan toplarsa kaptan çarpanının sahibi olur ve sadece onun puanı hesaplamaya dahil edilir.

Altın Yedek Plus: Üçlü Joker Paketi kapsamında gelen Altın Yedek Plus özelliğinde takıma yedek olarak dahil edilen forvet mevkiindeki oyuncu ücretsiz olacaktır.

______________________________

Joker'le İlgili Koşullar

Tüm oyuncular her fikstür haftasında ücretsiz 1 adet yeni joker hakkı elde eder.

Sosyal Lig oyuncuları isteğe bağlı olarak, ilgili fikstür haftasında ücretini ödeyerek tekli, ikili ve üçlü olarak sunulan Joker paketlerini satın alabilir.

2022-2023 Futbol sezonu için Tekli Joker Paketi 29,99 TL, İkili Joker Paketi 49,99 TL, Üçlü Joker Paketi 99,99 TL’dir.

Üçlü Joker Paketi haftada sadece bir kez alınabilir. Diğer Joker paketleriyle birlikte alınamaz.

İkili Joker Paketlerinden yalnızca biri haftada sadece bir kez alınabilir. Alınan paket içeriğindeki Joker özelliğini taşıyan bir Tekli Joker paketi ile birlikte alınamaz.

Tekli Joker paketlerinden her biri haftada sadece bir kez alınabilir. Alınan paket içeriğindeki Joker özelliğini taşıyan bir İkili Joker paketi ile birlikte alınamaz.

Joker sadece içinde bulunan fikstür haftasında kullanılabilir. Bir sonraki fikstür haftası başladığında hesaba tanımlı joker paketleri sıfırlanır.

Tanımlanmış joker hakkı kullanılmadan yeni joker hakkı satın alınamaz.

Petrolig Games Joker kapsamı ve ücretinde değişikliğe gitme hakkını saklı tutar.