EFSANELERE YAKIŞAN TURNUVA!

ANA SAYFA → EFSANELERE YAKIŞAN TURNUVA!

EFSANELERE YAKIŞAN TURNUVA!

EFSANELERE YAKIŞAN TURNUVA!

Sosyal Lig’in efsane oyuncularına özel yeni “Efsaneler Turnuvası” başlıyor! Haftalık, turnuva ve genel klasman ödülleriyle rekabet ederken, efsane oyuncular bir de bu özel turnuvadan kazanma şansını yakalıyor. 4 hafta boyunca sürecek olan bu muhteşem turnuvada yerini al, her hafta ilk 5'e gir, 2.500 TL değerinde yakıt hediyesini kazan.

Efsane değilsen korkma, hala vaktin var… 29. maç haftası başlamadan Efsane paketini satın al, kadronu kur, eşsiz rekabetin tadını çıkar!

1. Efsaneler Turnuvası, 29. Maç haftasında başlayacak olup 32. Haftanın maçlarının oynanmasıyla sonlandırılacaktır.

2. Efsane paketi satın alan ve ligler ekranından Efsaneler Turnuvası ligine katılan kişiler turnuvaya katılabilecektir.

3. Ligde her hafta en yüksek puan alan ilk beş kişi 2.500 TL değerinde yakıt ödülüne hak kazanacaktır.

4. Yakıt ödülleri telefon numaralarına tanımlanacağından kazananların Petrol Ofisi mobil uygulamasında doğrulanmış telefon numaralarını eksiksiz paylaşması gerekmektedir. Eksik veya yanlış paylaşılan iletişim bilgilerinden Petrol Ofisi Sosyal Lig sorumlu değildir.

5. Turnuvaya yalnızca 18 yaş ve üzeri yaştaki kişiler katılabilir. 18 yaş altı katılımcılar katılıp kazansalar bile, ödülden yararlanamayacaklardır.

6. Efsaneler Turnuvasına katılmak için Efsane paket alımı zorunludur.

7. Petrol Ofisi Sosyal Lig, turnuvaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

8. Bu turnuvaya erişiminiz, kullanmanız veya bu turnuva içeriğinden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşan/bulaşabilecek bir virüsten, bu nedenle doğmuş/doğabilecek zararlarda Petrol Ofisi Sosyal Lig’in sorumluluğu bulunmamaktadır.

9. Bu turnuvada, işbu kullanım hakları ile ilgili olarak belirtilen hususlara aykırı hareket eden kişi/kişiler Petrol Ofisi Sosyal Lig’in doğmuş ve doğacak her türlü zararını tazmin etmekle yükümlü olacaklardır.

10. Petrol Ofisi Sosyal Lig, bu turnuvayı istediği an sonlandırma hakkına sahiptir.

11. Petrol Ofisi Sosyal Lig, kazananların isimlerini açıklamama hakkını saklı tutar.

12. Turnuvaya Petrol Ofisi ve Sosyal Lig çalışanları katılamaz, katılıp kazansalar bile ödülden yararlanamayacaklardır.

13. Turnuvada haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar, tespit edildiklerinde ödüle hak kazanamayacaklardır. Ayrıca bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

14. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

15. Yarışmaya yurtdışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

16. Bu yarışmaya katılan herkes yukarıda yazan şartları kabul etmiş sayılır.

17. Katılımcı, turnuvaya katılmakla Petrol Ofisi Sosyal Lig tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.

18. Kullanıcılar lig sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, uygulamaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını, kamu düzenini ve toplum ahlak yapısına aykırı eylemlerde bulunmayacaklarını kabul ederler.

19. Petrol Ofisi Sosyal Lig, turnuva boyunca, turnuva sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır. Söz konusu fiil ve eylemler sonucunda Petrol Ofisi Sosyal Lig’in herhangi bir zarar veya ziyana uğraması durumunda ilgili her nevi talep ve hakları saklıdır.

20. Petrol Ofisi Sosyal Lig, önceden haber vermeksizin turnuvayı durdurma, kurallarını değiştirme ve turnuvada hediye verilecek ödülü değiştirme veya sona erdirme hakkını saklı tutar.

21. Ödül kazanan kullanıcılar, söz konusu haklarını Petrol Ofisi Sosyal Lig’in kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle kullanamamaları, yanlış iletişim vermeleri, iletişim bilgilerindeki değişiklik ve/veya verdikleri iletişim bilgilerinden ulaşılamaması halinde Petrol Ofisi Sosyal Lig sorumlu tutulamayacaktır.

22. Katılımcılar, Petrol Ofisi Sosyal Lig’in işbu Katılım Koşulları’nda tesis ve ilan ettiği kuralları peşinen kabul ederler. Katılımcıların Turnuva Kurallarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Petrol Ofisi Sosyal Lig tarafından yapılacak, muhtemel itirazlar Petrol Ofisi Sosyal Lig tarafından incelenecektir.

23. Sosyal Lig uygulamasının mülkiyeti ile her türlü fikri hakkı münhasıran Petrolig Dijital ve Bilişim Hizmetleri Anonim Şirketi’ne (“Petrolig”) aittir.