EFSANE

ANA SAYFA → EFSANE

EFSANE

EFSANE

Sosyal Lig’de başarıdan başarıya koşan oyuncularımız artık efsaneleşiyor, efsaneleşen oyuncularımız birçok ayrıcalığa erişiyor. 

Efsane paketine sahip oyuncularımız Sosyal Lig rekabetini eşsiz bir deneyimle yaşıyor. İşte bu oyuncularımızın faydalanacağı özellikler:

- 2. Kadro Kurma Hakkı: Sosyal Lig’de elde edilen takım gelirleriyle alternatif bir kadro kurmak ve puanlar toplamak artık mümkün. Maç haftası sona erdiğinde her 2 kadro da puanlanır. Daha yüksek puan toplayan kadro asil kadro olarak değerlendirilir, daha düşük puan toplayan kadro hiçbir şekilde dikkate alınmaz. Taraftar Ligi, Teke Tek Maç, haftalık ve genel klasman vb. tüm kurgularda sadece asil kadro baz alınır. Hesaplamaya dahil olmak için her 2 kadronuzu da ayrıca kaydetmeyi unutmayın.

- Gelişmiş Kadro Tamamlama Özelliği: Başarıya giden yolda iyi bir yardımcı her zaman önem taşır. Bu özellikle birlikte mevcut bütçe kapsamında sakat/cezalı, performans, fikstür vb. birçok veri dikkate alınarak optimal bir kadro otomatik oluşturulur.

- Efsane Liglerine Katılım ve Efsane Lig Kurma: Efsane oyuncuya efsane ligde yarışmak yakışır. Oyuncular, efsane liglerinde Sosyal Lig’in mevcut kurallarıyla yarışırken lig içi kapalı iletişim de kurulabilecek.

- Teke Tek Etkinliğinde Ek 1 Karşılaşma Hakkı: Teke Tek maçlarda 1 eşleşmeden dolayı Hodri Meydan rozetini kaçırmaktan sıkıldınız mı? Bu hakla birlikte sunulan ek bir eşleşmeyle Hodri Meydan rozetine bir adım daha yaklaşılacak.

- Kişiselleştirilmiş Chat ve Yazı Stilleri: Oluşturulan chat ortamlarında Efsane oyuncular karakterlerine uygun özel profil ve yazı stilleri belirleyebilecekler.

- Ek 4 Adet Tribün Değiştirme Hakkı: Her tribünde yaşanan atmosferi merak eden oyuncular diledikleri tribünlerde yer almak üzere ekstra değişiklik hakkına sahip olacaklar.

 

*2022-2023 Futbol sezonu için Efsane Paketi'nin ücreti 69,99 TL'dir. Satın alınan Efsane paketinin geçerlilik süresi 4 fikstür haftası olacaktır. Petrolig Games Efsane paketi kapsamı ve ücretinde değişikliğe gitme hakkını saklı tutar.