19:22 - 30 Haziran 2022

Ödüller ve Koşulları

SEZON SONU İLK ÜÇE 3 KIA OTOMOBİL

1. 2021-22 sezonunda şampiyon kullanıcı Kia Stonic, 2. sırada yer alan kullanıcı Kia Rio ve 3. sırada yer alan kullanıcı Kia Picanto ödülüne hak kazanacaktır.

2. Kazanılan hak nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

3. Kazanan kişinin ilanı, TFF Süper Lig 2021-22 sezonunun bitimini takip eden hafta Sosyal Lig sosyal medya hesaplarından yapılacaktır.

4. 38. hafta son maçın oynanması ile Süper Lig 2021-22 sezonu sona erecektir. Fikstürün bitiş tarihi itibariyle bitiş tarihini takiben Sosyal Lig puanları yüklenecek ve tüm yılın puanları hesaplanarak bitiş tarihinden sonraki 4 gün içinde ilk 3 sırada yer alan kullanıcı açıklanacaktır. Sonuçların açıklandığı tarihten 2 gün sonra kazanan kullanıcılar ile iletişime geçilecektir. İletişim bilgileri hatası nedeni ile ulaşılamayan kullanıcılar, iletişime geçilen tarihten itibaren 1 hafta sonra haklarını kaybedecektir. Ertesi günden itibaren sıralamada bir altta bulunan kişiler aranmaya başlanacaktır.

5. Sosyal Lig Fantezi futbol oyununun fikri ve mülkiyet hakları sahibi Petrolig ve/ve ya oyunun isim sponsoru Petrol Ofisi’nin kontrolünün dışında meydana gelen ve mücbir sebep sayılacak sebeplerle ya da piyasadaki ekonomik şartların elverişsiz olması sebebiyle oyunun sezon bitiminden önce son erdirilmesi durumunda, oyunun sona erdirileceği tarihe kadar olan haftalık ödüller sahiplerine verilir. Sezon sonu ödülü ise, oyunun sona ereceğinin ilan edildiği haftanın son günü itibariyle tüm yılın puanları hesaplanarak 3 gün içerisinde dereceye giren oyuncular açıklanarak ödüller sahiplerine verilir. (Örnek, herhangi bir sebeple, oyunun sona erdiği, 1 Nisan 2021 tarihinde ilan edilirse, 1 Nisan’a kadar tüm yılın puanları hesaplanır ve dereceye girenler açıklanır.).

6. Organizasyon bu kapsamda sunduğu hizmet ve ödülleri değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar.

7. Aracın ÖTV ve KDV hariç vergileri kanun gereği talihli tarafından karşılanacaktır.

8. Ödülü kazanmak için 18 yaşını doldurmuş olma şartı bulunmaktadır. 18 yaşını doldurmayan kullanıcının ödül hakkı iptal edilir ve sonraki kullanıcıya geçer.

9. Kullanıcı birden fazla araç kazanamaz. Ödül hakkı bir sonraki sırada yer alan kullanıcıya geçer.

10. Ödüle hak kazanmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. Bu şartları taşımayan kullanıcının ödül hakkı iptal edilir ve sonraki kullanıcıya geçer.

11. Ödül olarak verilecek olan Kia Stonic, Kia Rio ve Kia Picanto Haziran Ayı içerisinde Petrol Ofisi Genel Müdürlüğü’nden kazanan kişiye teslim edilecektir. (Adres: Ünalan, Libadiye Cad. No: 82-F 34700, EMAAR Square, Üsküdar/ Istanbul)

SEZON SONU GENEL KLASMAN ÖDÜLLERİ

Petrol Ofisi Sosyal Lig kullanıcılarına sezon boyunca 1.500.000 TL yakıt ödülü hediye!

1. Sezon sonu genel klasmanda 4. ve 5. sırayı alan kullanıcılar 5.000 TL, sonraki 5 kullanıcı (6. ve 10. sıra aralığı) 2.500 TL, sonraki 40 kullanıcı (11. ve 50. sıra aralığı) 1.000 TL; sonraki 50 kullanıcı (51. ve 100. sıra aralığı) 750 TL; sonraki 150 kullanıcı (101. ve 250. sıra aralığı) 500 TL; sonraki 250 kullanıcı (251. ve 500. Sıra aralığı) 250 TL; sonraki 500 kullanıcı (501. ve 1000. sıra aralığı) 100 TL; sonraki 1000 kişi (1001. ve 2000. sıra aralığı) 50 TL değerinde yakıt ödülünün sahibi olacak.

2. Ödül kazanan kullanıcılara yakıt hediyeleri, kesin sonuçlar açıklandıktan sonra oyun içinde tanımlı Positive Card’a yüklenerek yapılır.

3. Sisteme Positive Card tanımlaması yapmamış olan kullanıcılar, dereceye girdikleri haftadan itibaren 14 gün içerisinde Positive Card tanımlama işlemlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Bu sürenin aşılması durumunda hak edilmiş olan yakıt hediyesi iptal edilecektir.

4. Kazanılan yakıt ödüllerinin Positive Card’a yükleme yapılan tarihten itibaren 1 sene içerisinde kullanılmalıdır.

5. 18 yaş altındaki kazananların ödülü alabilmeleri için ebeveyn onayı gerekmektedir.

Ödüller Notu: Petrol Ofisi çalışanları ve Petrol Ofisi acente ve bayilerinde çalışan akaryakıt satış görevlileri (ASG) ve market satış görevlileri (MSG) Lider Lig hediyeleri dışında bu haklardan faydalanamazlar. Lider Lig hediyeleri ayrıca bu başlıktan açıklanacaktır.

Acente: İzin ve lisansları bizzat Petrol Ofisi’ne ait olan akaryakıt istasyonlarının operasyonel işletmesini yapan gerçek veya tüzel kişilerdir. Bayi: İzin ve lisansları kendi adına ait olan ve “Petrol Ofisi” markası altında Petrol Ofisi’nin bayisi sıfatıyla ticari faaliyette bulunan gerçek veya tüzel kişilerdir.

HAFTALIK ÖDÜLLER

Her hafta 100 kişiye Petrol Ofisi’nden 300 TL değerinde akaryakıt!

1. Haftalık sıralamada 2. ve 101. sıra aralığını paylaşarak yakıt kazanan kullanıcıların hediyeleri oyun içinde tanımlı Positive Card’a yüklenerek yapılır.

2. Sisteme Positive Card tanımlaması yapmamış olan kullanıcılar 2. ve 101. sıra aralığında yer aldıkları haftadan bir sonra gelen hafta içerisinde (14 gün içerisinde) Positive Card tanımlama işlemlerini yaparlarsa yakıt hediyesini almaya hak kazanırlar. Bu sürenin aşılması durumunda hak edilmiş olan yakıt hediyesi iptal edilecektir. Yakıt hediyesi kazanımlarına dair Positive Card yüklemeleri 2. ve 101. sıra aralığında yer alınan haftayı takip eden ikinci hafta içerisinde yapılacaktır. (Örneğin, 13. Lig haftasının sonunda dereceye giren bir kullanıcının yakıt hediyesi 15.Lig haftası içerisinde yapılacaktır.)

3. Kazanılan yakıt ödüllerinin Positive Card’a yükleme yapılan tarihten itibaren 1 sene içerisinde kullanılmalıdır.

4. 18 yaş altındaki kazananların ödülü alabilmeleri için ebeveyn onayı gerekmektedir.

Haftanın şampiyonuna 1 adet Samsung S20 cep telefonu!

1. Haftalık puan sıralamasında 1. olan Sosyal Lig kullanıcısı Samsung S20 cep telefonu kazanacaktır.

2. 1. olan kullanıcı uygulamadaki profilim bölümüne yönlendirilmektedir. Kullanıcının bu profildeki bilgileri eksiksiz ve tam doldurması gerekmektedir. Kullanıcıya telefon ödülü süreci bilgilerini doldurmasıyla başlayacaktır. Telefon ödülü adresine kargo ile teslim edilecektir.

3. Ödül kazanılan hafta itibariyle 14 iş günü içerisinde bilgilerini girmeyen kullanıcıların ödül hakkı iptal edilecektir.

4. 18 yaş altındaki kazananların ödülü alabilmeleri için ebeveyn onayı gerekmektedir.

POSITIVE CARD ENTEGRASYONU VE YAKIT BONUSU

Petrol Ofisi Positive Card

Petrol Ofisi istasyonlarından ücretsiz olarak alınabilen bir Positive Card aktifleştirilip oyundaki hesaba tanımlandırılması 5.000.000 € ek bütçe için hak kazandırır. Bu bütçe, tanımlı kart üzerinden yakıt alımıyla birlikte baz bütçeye eklenir ve Positive Card entegrasyonu devam ettiği sürece haftalık bütçeye yansıtılır.

Positive Card Yakıt Alımı

Oyunda tanımlı Positive Card ile yapılacak yakıt alımları, ilgili fikstür haftası içerisinde bütçeye ek olarak yansıtılır.

Her 10 TL’lik yakıt alışveriş için 500.000 € ek bütçe elde edilir. Bu bütçe sadece içinde bulunulan fikstür haftasında geçerlidir.

Bir fikstür haftası içinde en fazla 500 TL’lik yakıt alışverişi karşılığında 25.000.000 € haftalık ek bütçe kazanılabilir.

Yakıt alımlarından kazanılacak ek bütçe, takım adı ve Positive Card eşleştirmesi yapıldıktan sonraki yakıt satın alımlarıyla birlikte aktif olacaktır. Örneğin, Salı günü kart tanımlaması yapıldığında Pazartesi günü yapılmış olan yakıt alımından ek transfer bütçesi kazanılamaz.

Yakıt alışverişlerinden kazanılan ek bütçe her fikstür haftasında sıfırlanır. (Süper Lig’e ara verilen Milli Maç haftaları vb. dönemlerde fikstür haftası 7 günden daha uzun olabilir veya çift maç haftalarında 7 günden daha kısa olabilir. Bu durumda fikstür haftası başlayana kadar yaptığınız yakıt alışverişleri ek bütçe olarak kullanılabilecektir. Limit her durumda 20.000.000 €’dur.)

Günlük yakıt alışverişlerinden kazanılan ek bütçe her zaman anında Sosyal Lig gelirlerine yansır. Ayrıca, Sosyal Lig’e tanımlı Positive Card’larla yapılan alışverişler, daha sonraki yakıt alımlarında kullanılmak üzere 2 kat daha fazla Positive yakıt puanı kazandırır. Üstelik, indirim kartlarıyla gerçekleştirilen yakıt alışverişleri de filtreye takılmadan otomatik olarak yansıtılacaktır. Ancak satış anında indirim özelliği taşıyan kartlarda istasyonlarda daha sonraki satın alımlarda kullanmak üzere yakıt puan birikmemektedir.